Hakkımızda

Kurulduğu günden beri, bir defa uğrayanların mutfağı haline gelen firmamız hizmet kalitesiylede de müşterilerini mutlu etmesini bilmektedir. Sürekli gelişerek modern çağa ayak uydurabilen işletmeye dönüşmektedir.

KÖRFEZ, müşterileri için en kaliteli ürünleri seçip hijyenik ortamlarda taşıyarak tadına doyum olmayan sağlıklı ürünler üretir.
Avrupa standartlarındaki iş anlayışı ve tedarikçilerine sağladığı eğitim imkanlarıyla örnek bir firma profili çizen KÖRFEZ, aynı zamanda çevre sağlığı ve korunması bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

KÖRFEZ, vizyon olarak; kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri menuniyetini devamlı kılan, lider firma olmaktır.

KÖRFEZ, misyon olarak; müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir.

KÖRFEZ, hizmet yapısı, kalitesi, bünyesindeki yenilik ve gelişmeleriyle sektöründeki diğer firmalara öncü ve örnek olmuş, sektöründe ilk sıralara yükselmiştir.

Kurulduğu günden bugüne kadar kalitlesinden ödün vermeden, temel prensibi, müşteri memnuniyeti olan firmamız, insana olan saygı ve sevgisiyle hizmet etmeye devam edecektir. Sektöründe lider durumda olan firmamız üretimden çalışma standartlarına varıncaya kadar tüm aşamalarda kalite yönetim sistemlerince denetlenmekte, İmalat ile servis kısmında yeterlilik ve gıda üretim sertifikalarına uygun hizmet vermektedir.

Körfez, müşteri isteklerine hijyenik şartlarda, istenilen teslim süresinde üreterek, kaliteli bir şekilde servis yaparak müşteri menuniyetini sağlamaktadır.